Online fogadás | TippmixPRO

Szponzori ajánlat 2016/2017

Az EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE az elmúlt évek során nem csak Békés megye, hanem a dél-alföldi régió egyik meghatározó csapata lett. Az együttes fejlődése és az elért eredmények azt igazolják, hogy a korábbi évek befektetett munkája megtérült. Két 4. helyezést követően a klub a 2010/2011-es bajnoki szezonban a 6. helyet szerezte meg, ezzel sorozatban harmadszor lett résztvevője a nemzetközi kupaküzdelmeknek, és ismételten az EHF Kupában képviselte Békéscsaba városát, valamint a csapat Támogatóit.

Sportbeli céljaink eléréséhez olyan Támogatókat szeretnénk megnyerni, akik a kézilabda remek marketing szerepét fel tudják használni cégük, termékeik, rendezvényeik és szolgáltatásaik népszerűsítésére. A tudatos szakmai munkát folytató, a világ egyik legerősebb bajnokságában szereplő, nagy szurkolótáborral rendelkező, a médiában gyakran szereplő csapatunk alkalmas lehet vállalkozások marketingmunkájának teljes körű támogatására.