Tabella-sorsolás 2016/2017 – NB I

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2016/2017

26. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.05.26.18:00FTC-Rail Cargo HungariaEUbility Group-Békéscsabai ENKSE38-24 (19-11)
2017.05.27.18:00DVSC-TVPMTK Budapest26-24 (13-11)
2017.05.2718:00IPress Center-VácGyőri Audi ETO KC28-35 (10-19)
2017.05.2718:00Mosonmagyaróvári KC SEDunaújvárosi KKA17-25 (8-12)
2017.05.2818:00Alba Fehérvár KCÉrd32-35 (18-17)
2017.05.2818:00ELIOS Kispest NKKSiófok KC23-36 (4-19)
2017.05.2818:00Kisvárda Master Good SEBudaörs26-26 (14-15)

25. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.05.17.19:00ELIOS Kispest NKKAlba Fehérvár KC25-42 (15-20)
2017.05.23.18:00MTK BudapestFTC-Rail Cargo Hungaria27-41 (13-18)
2017.05.2318:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEKisvárda Master Good SE26-26 (15-14)
2017.05.2318:00Győri Audi ETO KCSiófok KC34-25 (20-13)
2017.05.2418:00Dunaújvárosi KKADVSC-TVP?-? (?-?)
2017.05.2418:00BudaörsIPress Center-Vác?-? (?-?)
2017.05.2418:00ÉrdMosonmagyaróvári KC SE?-? (?-?)

24. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.05.12.18:00Mosonmagyaróvári KC SEELIOS Kispest NKK30-22 (15-8)
2017.05.19.18:00Kisvárda Master Good SEMTK Budapest26-21 (14-11)
2017.05.2018:00FTC-Rail Cargo HungariaDVSC-TVP33-20 (18-13)
2017.05.2018:00Alba Fehérvár KCGyőri Audi ETO KC28-35 (14-20)
2017.05.2018:00Siófok KCBudaörs32-21 (14-12)
2017.05.2018:00IPress Center-VácEUbility Group-Békéscsabai ENKSE34-25 (18-10)
2017.05.2018:00ÉrdDunaújvárosi KKA29-26 (15-6)

23. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.05.03.19:00ELIOS Kispest NKKÉrd30-47 (12-22)
2017.05.05.18:00Dunaújvárosi KKAFTC-Rail Cargo Hungaria33-24 (19-9)
2017.05.0518:00DVSC-TVPKisvárda Master Good SE24-20 (14-10)
2017.05.0518:00BudaörsAlba Fehérvár KC26-33 (13-17)
2017.05.06.18:00MTK BudapestIPress Center-Vác23-33 (11-16)
2017.05.06.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSESiófok KC30-29 (14-19)
2017.05.16.18:00Győri Audi ETO KCMosonmagyaróvári KC SE37-19 (18-11)

22. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.04.28.18:00Mosonmagyaróvári KC SEBudaörs23-27 (14-16)
2017.04.29.16:00ÉrdGyőri Audi ETO KC23-34 (14-16)
2017.04.29.18:00Kisvárda Master Good SEFTC-Rail Cargo Hungaria26-30 (12-14)
2017.04.29.18:00DVSC-TVPIPress Center-Vác27-29 (15-11)
2017.04.29.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEAlba Fehérvár KC30-23 (16-14)
2017.04.30.18:00ELIOS Kispest NKKDunaújvárosi KKA23-39 (12-25)
2017.05.03.18:00Siófok KCMTK Budapest35-29 (19-14)

21. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.04.19.19:00ELIOS Kispest NKKGyőri Audi ETO KC25-46 (10-22)
2017.04.21.18:00DVSC-TVPSiófok KC32-32 (17-15)
2017.04.22.18:00Dunaújvárosi KKAKisvárda Master Good SE29-25 (15-13)
2017.04.22.18:00FTC-Rail Cargo HungariaIPress Center-Vác39-23 (18-8)
2017.04.22.18:00MTK BudapestAlba Fehérvár KC29-26 (16-13)
2017.04.22.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEMosonmagyaróvári KC SE26-19 (13-10)
2017.04.22.18:00BudaörsÉrd17-28 (6-14)

20. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.04.14.18:00Mosonmagyaróvári KC SEMTK Budapest18-25 (9-9)
2017.04.14.18:00Alba Fehérvár KCDVSC-TVP29-23 (14-13)
2017.04.15.18:00IPress Center-VácKisvárda Master Good SE37-26 (17-14)
2017.04.15.18:00ÉrdEUbility Group-Békéscsabai ENKSE34-24 (15-11)
2017.04.16.11:30ELIOS Kispest NKKBudaörs24-24 (10-13)
2017.05.12.18:00Győri Audi ETO KCDunaújvárosi KKA36-27 (20-10)
2017.05.13.18:00Siófok KCFTC-Rail Cargo Hungaria21-33 (10-15)

19. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.02.15.18:00BudaörsGyőri Audi ETO KC22-32 (9-15)
2017.04.07.18:00Kisvárda Master Good SESiófok KC28-26 (12-14)
2017.04.07.18:00DVSC-TVPMosonmagyaróvári KC SE20-23 (11-12)
2017.04.08.18:00Dunaújvárosi KKAIPress Center-Vác31-26 (16-9)
2017.04.08.16:00MTK BudapestÉrd25-25 (16-13)
2017.04.08.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEELIOS Kispest NKK32-20 (14-11)
2017.04.19.19:00FTC-Rail Cargo HungariaAlba Fehérvár KC36-25 (20-13)

18. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.03.29.18:00ELIOS Kispest NKKMTK Budapest21-30 (10-13)
2017.03.29.18:00ÉrdDVSC-TVP23-19 (8-7)
2017.03.29.18:00FTC-Rail Cargo HungariaMosonmagyaróvári KC SE34-20 (16-11)
2017.03.29.18:00Alba Fehérvár KCKisvárda Master Good SE28-23 (12-14)
2017.03.29.18:00Siófok KCIPress Center-Vác29-35 (17-20)
2017.03.29.18:00Győri Audi ETO KCEUbility Group-Békéscsabai ENKSE33-16 (18-7)
2017.03.29.18:00BudaörsDunaújvárosi KKA25-33 (13-18)

17. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.03.24.18:00Kisvárda Master Good SEMosonmagyaróvári KC SE23-18 (12-8)
2017.03.24.18:00DVSC-TVPELIOS Kispest NKK41-22 (19-11)
2017.03.24.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEBudaörs25-32 (14-18)
2017.03.25.18:00Dunaújvárosi KKASiófok KC35-21 (18-12)
2017.03.25.18:00IPress Center-VácAlba Fehérvár KC31-18 (14-8)
2017.03.25.18:00FTC-Rail Cargo HungariaÉrd31-25 (15-12)
2017.03.25.18:00MTK BudapestGyőri Audi ETO KC22-27 (11-16)

16. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.03.08.18:00Győri Audi ETO KCDVSC-TVP32-23 (19-10)
2017.03.10.18:00Mosonmagyaróvári KC SEIPress Center-Vác25-36 (10-18)
2017.03.10.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEDunaújvárosi KKA26-26 (14-14)
2017.03.11.18:00BudaörsMTK Budapest26-27 (12-14)
2017.03.11.18:00ÉrdKisvárda Master Good SE20-20 (11-7)
2017.03.11.18:00Alba Fehérvár KCSiófok KC27-26 (14-14)
2017.03.12.18:00FTC-Rail Cargo HungariaELIOS Kispest NKK44-25 (20-14)

15. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.03.01.17:15FTC-Rail Cargo HungariaGyőri Audi ETO KC28-28 (13-14)
2017.03.03.18:00Kisvárda Master Good SEELIOS Kispest NKK29-22 (20-13)
2017.03.03.18:00DVSC-TVPBudaörs33-29 (17-14)
2017.03.04.17:00Alba Fehérvár KCDunaújvárosi KKA26-27 (12-13)
2017.03.04.18:00Siófok KCMosonmagyaróvári KC SE34-25 (16-9)
2017.03.04.18:00IPress Center-VácÉrd29-24 (17-13)
2017.03.04.18:00MTK BudapestEUbility Group-Békéscsabai ENKSE27-26 (13-15)

14. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.02.18.18:00Dunaújvárosi KKAMTK Budapest33-20 (14-8)
2017.02.18.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEDVSC-TVP22-21 (10-13)
2017.02.18.18:00FTC-Rail Cargo HungariaBudaörs34-25 (17-13)
2017.02.18.18:00Mosonmagyaróvári KC SEAlba Fehérvár KC29-31 (17-13)
2017.02.18.19:00ELIOS Kispest NKKIPress Center-Vác31-41 (15-17)
2017.02.19.16:00ÉrdSiófok KC36-29 (17-13)
2017.02.19.18:00Győri Audi ETO KCKisvárda Master Good SE29-16 (13-11)

13. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.01.21.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEFTC-Rail Cargo Hungaria25-35 (11-16)
2017.02.08.18:00Győri Audi ETO KCIPress Center-Vác33-22 (17-9)
2017.02.09.18:00BudaörsKisvárda Master Good SE29-24 (15-16)
2017.02.11.18:00MTK BudapestDVSC-TVP25-19 (14-8)
2017.02.11.18:00Siófok KCELIOS Kispest NKK55-23 (28-8)
2017.02.11.18:00Dunaújvárosi KKAMosonmagyaróvári KC SE27-25 (12-12)
2017.02.24.17:00ÉrdAlba Fehérvár KC26-25 (13-13)

12. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.01.20.18:00Siófok KCGyőri Audi ETO KC20-29 (14-12)
2017.01.24.18:00DVSC-TVPDunaújvárosi KKA30-29 (13-14)
2017.01.24.18:00FTC-Rail Cargo HungariaMTK Budapest38-21 (21-15)
2017.01.25.18:00Alba Fehérvár KCELIOS Kispest NKK36-29 (19-12)
2017.01.25.18:00Mosonmagyaróvári KC SEÉrd22-25 (12-14)
2017.01.27.18:00Kisvárda Master Good SEEUbility Group-Békéscsabai ENKSE22-22 (13-12)
2017.01.28.18:00IPress Center-VácBudaörs30-26 (16-16)

11. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.01.10.18:00Győri Audi ETO KCAlba Fehérvár KC36-22 (18-11)
2017.01.13.18:00DVSC-TVPFTC-Rail Cargo Hungaria17-26 (6-14)
2017.01.14.18:00BudaörsSiófok KC24-19 (12-11)
2017.01.14.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEIPress Center-Vác23-22 (11-11)
2017.01.15.18:00ELIOS Kispest NKKMosonmagyaróvári KC SE22-29 (9-15)
2017.01.21.18:00MTK BudapestKisvárda Master Good SE27-25 (13-13)
2017.02.01.18:00Dunaújvárosi KKAÉrd22-29 (10-13)

10. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.01.07.18:00FTC-Rail Cargo HungariaDunaújvárosi KKA27-23 (15-11)
2017.01.07.18:00Kisvárda Master Good SEDVSC-TVP26-29 (11-14)
2017.01.07.18:00IPress Center-VácMTK Budapest31-22 (13-10)
2017.01.07.18:00Siófok KCEUbility Group-Békéscsabai ENKSE31-23 (17-11)
2017.01.07.18:00Mosonmagyaróvári KC SEGyőri Audi ETO KC23-36 (11-21)
2017.01.11.18:00ÉrdELIOS Kispest NKK31-23 (15-7)
2017.01.18.18:00Alba Fehérvár KCBudaörs32-20 (19-10)

09. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.12.30.17:00Alba Fehérvár KCEUbility Group-Békéscsabai ENKSE32-27 (15-11)
2016.12.30.18:00MTK BudapestSiófok KC26-23 (13-12)
2016.12.30.18:00IPress Center-VácDVSC-TVP28-28 (16-18)
2016.12.30.18:00FTC-Rail Cargo HungariaKisvárda Master Good SE32-25 (15-11)
2016.12.30.17:00Győri Audi ETO KCÉrd35-20 (16-11)
2016.12.30.18:00BudaörsMosonmagyaróvári KC SE27-22 (14-12)
2016.12.30.18:00Dunaújvárosi KKAELIOS Kispest NKK43-27 (20-13)

08. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.11.05.13:30Kisvárda Master Good SEDunaújvárosi KKA28-37 (13-20)
2016.11.15.18:00Győri Audi ETO KCELIOS Kispest NKK44-21 (21-13)
2016.11.15.18:00ÉrdBudaörs34-23 (16-10)
2016.11.16.18:00IPress Center-VácFTC-Rail Cargo Hungaria20-30 (9-16)
2016.11.16.17:00Alba Fehérvár KCMTK Budapest30-22 (17-13)
2016.11.18.18:00Mosonmagyaróvári KC SEEUbility Group-Békéscsabai ENKSE21-21 (12-7)
2016.11.19.18:00Siófok KCDVSC-TVP28-28 (15-10)

07. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.11.06.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEÉrd19-22 (11-11)
2016.11.08.18:00FTC-Rail Cargo HungariaSiófok KC37-27 (14-12)
2016.11.08.18:00Dunaújvárosi KKAGyőri Audi ETO KC25-33 (14-17)
2016.11.09.18:00DVSC-TVPAlba Fehérvár KC30-27 (14-15)
2016.11.11.18:00Kisvárda Master Good SEIPress Center-Vác24-26 (9-16)
2016.11.12.18:00MTK BudapestMosonmagyaróvári KC SE25-29 (11-14)
2016.11.12.18:00BudaörsELIOS Kispest NKK26-26 (17-16)

06. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.10.25.18:00Győri Audi ETO KCBudaörs40-20 (24-9)
2016.10.26.17:00Alba Fehérvár KCFTC-Rail Cargo Hungaria27-31 (12-20)
2016.10.28.17:00IPress Center-VácDunaújvárosi KKA26-23 (13-12)
2016.10.28.18:00Mosonmagyaróvári KC SEDVSC-TVP25-24 (11-10)
2016.10.29.18:00Siófok KCKisvárda Master Good SE35-29 (19-12)
2016.10.30.18:00ÉrdMTK Budapest38-24 (18-13)
2016.10.30.18:00ELIOS Kispest NKKEUbility Group-Békéscsabai ENKSE22-30 (8-17)

05. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.10.12.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEGyőri Audi ETO KC16-33 (7-12)
2016.10.12.18:00Kisvárda Master Good SEAlba Fehérvár KC23-22 (8-8)
2016.10.12.20:30DVSC-TVPÉrd22-22 (13-13)
2016.10.15.18:00MTK BudapestELIOS Kispest NKK31-32 (17-16)
2016.10.15.18:00IPress Center-VácSiófok KC28-23 (12-10)
2016.10.15.18:00Dunaújvárosi KKABudaörs40-22 (18-10)
2016.10.18.18:00Mosonmagyaróvári KC SEFTC-Rail Cargo Hungaria19-31 (11-15)

04. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.10.01.16:00ÉrdFTC-Rail Cargo Hungaria31-30 (15-19)
2016.10.01.17:00Alba Fehérvár KCIPress Center-Vác31-25 (14-11)
2016.10.01.18:00Siófok KCDunaújvárosi KKA19-26 (10-11)
2016.10.01.18:00Mosonmagyaróvári KC SEKisvárda Master Good SE21-20 (13-12)
2016.10.01.18:00ELIOS Kispest NKKDVSC-TVP24-43 (11-22)
2016.10.01.18:00Győri Audi ETO KCMTK Budapest40-25 (21-12)
2016.10.02.18:00BudaörsEUbility Group-Békéscsabai ENKSE29-25 (14-10)

03. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.09.28.18:00MTK BudapestBudaörs30-30 (20-14)
2016.09.28.18:00DVSC-TVPGyőri Audi ETO KC18-28 (8-14)
2016.09.28.18:00Kisvárda Master Good SEÉrd22-28 (6-15)
2016.09.28.18:00IPress Center-VácMosonmagyaróvári KC SE29-27 (17-15)
2016.09.28.18:00Siófok KCAlba Fehérvár KC27-22 (14-13)
2016.09.28.18:00Dunaújvárosi KKAEUbility Group-Békéscsabai ENKSE28-24 (13-15)
2016.09.28.19:00ELIOS Kispest NKKFTC-Rail Cargo Hungaria19-43 (9-22)

02. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.09.23.18:00Mosonmagyaróvári KC SESiófok KC23-33 (12-18)
2016.09.23.18:00BudaörsDVSC-TVP21-30 (11-18)
2016.09.23.18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEMTK Budapest25-27 (12-11)
2016.09.24.18:00Győri Audi ETO KCFTC-Rail Cargo Hungaria28-19 (12-13)
2016.09.24.18:00ÉrdIPress Center-Vác27-20 (13-10)
2016.09.24.16:30Dunaújvárosi KKAAlba Fehérvár KC24-20 (12-12)
2016.09.25.18:00ELIOS Kispest NKKKisvárda Master Good SE29-34 (17-16)

01. forduló 2016/2017. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.09.16.18:00DVSC-TVPEUbility Group-Békéscsabai ENKSE31-19 (16-19)
2016.09.16.18:00Kisvárda Master Good SEGyőri Audi ETO KC21-32 (11-18)
2016.09.17.18:00BudaörsFTC-Rail Cargo Hungaria25-33 (15-14)
2016.09.17.18:00IPress Center-VácELIOS Kispest NKK44-21 (24-13)
2016.09.17.18:00Siófok KCÉrd27-31 (10-15)
2016.09.18.16:30MTK BudapestDunaújvárosi KKA20-31 (12-16)
2016.11.06.17:00Alba Fehérvár KCMosonmagyaróvári KC SE23-17 (10-6)

Hely
Csapat
M
Gy
D
V
LG
KG
GK
P
01.Győri Audi ETO KC26251088557431151
02.FTC-Rail Cargo Hungaria26221385762922845
04.Érd2618357326508239
03.Dunaújvárosi KKA26181777165411737
05.IPress Center-Vác2617187637006335
06.DVSC-TVP2610412684675924
07.Alba Fehérvár KC2612014717712524
09.Siófok KC269215742737520
08.MTK Budapest269215654754-10020
10.EUbility Group-Békéscsabai ENKSE267415631717-8618
11.Kisvárda Master Good SE266416637705-6816
13.Budaörs266416651765-11416
12.Mosonmagyaróvári KC SE267118589702-11315
14.ELIOS Kispest NKK261223631970-3394
Jelmagyarázat: M - Lejátszott mérkőzések száma, Gy - Győzelem, D - Döntetlen, V - Vereség, LG - Lőtt gólok száma, KG - Kapott gólok száma, GK - Gólkülönbség, P - Szerzett bajnoki pontok száma

F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
10.2017.01.07.Szo18:00Siófok KCEUbility Group-Békéscsabai ENKSE
11.2017.01.14.Szo18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEIPress Center Vác
13.2017.01.21.Szo18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEFTC-Rail Cargo Hungaria
12.2017.01.27.P18:00Kisvárda Master Good SEEUbility Group-Békéscsabai ENKSE
14.2017.02.18.Szo18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEDVSC-TVP
15.2017.03.04.Szo18:00MTK BudapestEUbility Group-Békéscsabai ENKSE
16.2017.03.10.P18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEDunaújvárosi KKA
17.2017.03.24.P18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEBudaörs
18.2017.03.29.Sze18:00Győri Audi ETO KCEUbility Group-Békéscsabai ENKSE
19.2017.04.08.Szo18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEELIOS Kispest NKK
20.2017.04.15.Szo18:00ÉrdEUbility Group-Békéscsabai ENKSE
21.2017.04.22.Szo18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEMosonmagyaróvári KC SE
22.2017.04.29.Szo18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEAlba Fehérvár KC
23.2017.05.06.Szo18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSESiófok KC
24.2017.05.20.Szo18:00IPress Center-VácEUbility Group-Békéscsabai ENKSE
25.2017.05.23.K18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEKisvárda Master Good SE
26.2017.05.26.P18:00FTC-Rail Cargo HungariaEUbility Group-Békéscsabai ENKSE

F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2016.09.16.P18:00DVSC-TVPEUbility Group-Békéscsabai ENKSE
02.2016.09.23.P18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEMTK Budapest
03.2016.09.28.Sze18:00Dunaújvárosi KKAEUbility Group-Békéscsabai ENKSE
04.2016.10.02.V18:00BudaörsEUbility Group-Békéscsabai ENKSE
05.2016.10.12.Sze18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEGyőri Audi ETO KC
06.2016.10.30.V18:00ELIOS Kispest NKKEUbility Group-Békéscsabai ENKSE
07.2016.11.06.V18:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEÉrd
03. (MK)2016.11.13.V17:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEDVSC-TVP
08.2016.11.18.P18:00Mosonmagyaróvári KC SEEUbility Group-Békéscsabai ENKSE
09.2016.12.30.P17:00EUbility Group-Békéscsabai ENKSEAlba Fehérvár KC

Név
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Vasileuskaya Natallia11712129
Walfisch Mercédesz1074111
Glusica Leposava71374
Gávai Szonja601070
Vukajlovic Aleksandra59463
Kovacevic Jovana49554
Zöldi-Tóth Katalin46450
Diószegi Nikolett43549
Mihálffy Adrienn23730
Bottó Rózsa26329
Gidai Eszter20020
Dukic Jovana10111
Balogh Száva022
Deák Vivien011