Tabella-sorsolás 2020/2021 – NB I

26. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.05.28.18:00FTC-Rail Cargo HungariaMTK Budapest35-21 (18-13)
2021.05.29.18:00Siófok KTCBékéscsabai ENKSE34-37 (17-20)
2021.05.30.16:00Boglári Akadémia - SZISEKisvárda Master Good25-32 (10-14)
2021.05.30.16:00DVSC SchaefflerVáci NKSE28-30 (12-16)
2021.05.30.16:00Szombathelyi KKAAlba Fehérvár KC26-21 (12-11)
2021.05.30.17:00DKKAÉrd36-33 (18-17)
2021.06.04.17:30Győri Audi ETO KCMosonmagyaróvári KC??-?? (??-??)

25. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.05.20.18:00Váci NKSEGyőri Audi ETO KC21-26 (10-21)
2021.05.25.18:00Alba Fehérvár KCFTC-Rail Cargo Hungaria20-31 (8-18)
2021.05.26.16:00ÉrdSzombathelyi KKA28-32 (14-15)
2021.05.26.18:00Mosonmagyaróvári KCBoglári Akadémia - SZISE38-35 (19-17)
2021.05.26.18:00MTK BudapestDVSC Schaeffler32-35 (15-17)
2021.05.26.18:00Kisvárda Master GoodSiófok KTC21-29 (12-16)
2021.05.26.18:00Békéscsabai ENKSEDKKA32-31 (14-14)

24. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.05.21.17:00DKKAKisvárda Master Good29-23 (13-13)
2021.05.22.15:00DVSC SchaefflerFTC-Rail Cargo Hungaria27-29 (14-16)
2021.05.22.16:00Győri Audi ETO KCMTK Budapest33-21 (16-15)
2021.05.22.16:00Szombathelyi KKABékéscsabai ENKSE26-24 (11-11)
2021.05.22.16:00ÉrdAlba Fehérvár KC25-29 (11-12)
2021.05.22.18:00Siófok KTCMosonmagyaróvári KC26-22 (15-13)
2021.05.23.16:00Boglári Akadémia - SZISEVáci NKSE29-25 (14-15)

23. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.04.11.16:00MTK BudapestBoglári Akadémia - SZISE27-22 (14-12)
2021.05.05.16:00FTC-Rail Cargo HungariaGyőri Audi ETO KC31-22 (17-11)
2021.05.12.18:00Alba Fehérvár KCDVSC Schaeffler20-33 (11-18)
2021.05.12.18:00Kisvárda Master GoodSzombathelyi KKA24-24 (13-15)
2021.05.14.18:00Mosonmagyaróvári KCDKKA28-25 (9-12)
2021.05.15.18:00Váci NKSESiófok KTC32-23 (15-17)
2021.05.16.18:00Békéscsabai ENKSEÉrd30-26 (15-12)

22. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.05.07.16:00ÉrdKisvárda Master Good30-30 (19-10)
2021.05.07.18:00Békéscsabai ENKSEAlba Fehérvár KC30-30 (15-17)
2021.05.08.11:30Boglári Akadémia - SZISEFTC-Rail Cargo Hungaria21-32 (11-18)
2021.05.08.16:00Győri Audi ETO KCDVSC Schaeffler41-23 (19-13)
2021.05.08.16:00Szombathelyi KKAMosonmagyaróvári KC24-29 (12-13)
2021.05.08.17:00DKKAVáci NKSE30-27 (16-12)
2021.05.12.18:00Siófok KTCMTK Budapest34-30 (17-20)

21. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.01.23.16:00DVSC SchaefflerBoglári Akadémia - SZISE37-29 (20-13)
2021.04.29.18:00Mosonmagyaróvári KCÉrd28-24 (14-13)
2021.04.30.18:00Kisvárda Master GoodBékéscsabai ENKSE31-20 (15-11)
2021.04.30.18:00Alba Fehérvár KCGyőri Audi ETO KC25-40 (10-18)
2021.05.01.16:00FTC-Rail Cargo HungariaSiófok KTC27-23 (10-15)
2021.05.01.18:00MTK BudapestDKKA34-23 (18-14)
2021.05.01.18:00Váci NKSESzombathelyi KKA27-26 (13-10)

20. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.12.3014:00DKKAFTC-Rail Cargo Hungaria22-35 (11-20)
2020.12.30
16:00Szombathelyi KKAMTK Budapest32-35 (14-18)
2020.12.3016:00Siófok KTCDVSC Schaeffler35-33 (17-19)
2020.12.3017:00Békéscsabai ENKSEMosonmagyaróvári KC23-30 (12-15)
2020.12.3017:00Kisvárda Master GoodAlba Fehérvár KC21-22 (9-12)
2020.12.3018:00ÉrdVáci NKSE30-34 (16-14)
2021.02.19.18:00Boglári Akadémia - SZISEGyőri Audi ETO KC19-38 (8-20)

19. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.04.24.16:00Győri Audi ETO KCSiófok KTC44-24 (19-13)
2021.04.24.18:00Szombathelyi KKAFTC-Rail Cargo Hungaria22-42 (11-22)
2021.04.24.18:00MTK BudapestÉrd33-33 (19-14)
2021.04.24.18:00Váci NKSEBékéscsabai ENKSE41-28 (22-13)
2021.04.25.15:00DVSC SchaefflerDKKA35-26 (17-13)
2021.04.25.18:00Mosonmagyaróvári KCKisvárda Master Good27-19 (14-11)
2021.05.16.16:00Alba Fehérvár KCBoglári Akadémia - SZISE31-34 (17-16)

18. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.01.1318:00Siófok KTCBoglári Akadémia - SZISE33-21 (16-12)
2021.03.24.17:00DKKAGyőri Audi ETO KC18-40 (10-24)
2021.04.07.16:00Békéscsabai ENKSEMTK Budapest31-32 (14-16)
2021.04.07.16:00Szombathelyi KKADVSC Schaeffler20-32 (8-17)
2021.04.07.18:00Kisvárda Master GoodVáci NKSE30-31 (17-18)
2021.04.07.18:30Mosonmagyaróvári KCAlba Fehérvár KC25-28 (13-15)
2021.05.19.16:00ÉrdFTC-Rail Cargo Hungaria19-42 (8-23)

17. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.01.30.18:00Alba Fehérvár KCSiófok KTC30-45 (17-23)
2021.03.30.18:00Győri Audi ETO KCSzombathelyi KKA40-20 (26-9)
2021.04.02.16:00Boglári Akadémia - SZISEDKKA28-26 (15-15)
2021.04.03.14:05Váci NKSEMosonmagyaróvári KC30-27 (14-11)
2021.04.03.16:00Békéscsabai ENKSEFTC-Rail Cargo Hungaria23-41 (14-20)
2021.04.03.18:00MTK BudapestKisvárda Master Good37-35 (19-17)
2021.05.02.16:00DVSC SchaefflerÉrd43-35 (20-14)

16. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.11.11.16:00Kisvárda Master GoodFTC-Rail Cargo Hungaria26-38 (12-17)
2021.03.10.17:00DKKASiófok KTC27-19 (12-12)
2021.03.27.16:00Békéscsabai ENKSEDVSC Schaeffler23-30 (12-17)
2021.03.27.18:00Szombathelyi KKABoglári Akadémia - SZISE24-22 (15-14)
2021.03.28.16:00Váci NKSEAlba Fehérvár KC34-27 (14-15)
2021.04.21.16:00ÉrdGyőri Audi ETO KC26-38 (14-18
2021.05.19.18:00Mosonmagyaróvári KCMTK Budapest28-24 (14-9)

15. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.03.02.16:00Békéscsabai ENKSEGyőri Audi ETO KC20-41 (11-21)
2021.03.03.17:00DKKAAlba Fehérvár KC27-24 (13-13)
2021.03.03.18:00Siófok KTCSzombathelyi KKA43-31 (20-18)
2021.03.03.18:00FTC-Rail Cargo HungariaMosonmagyaróvári KC34-31 (20-12)
2021.03.05.18:00DVSC SchaefflerKisvárda Master Good25-21 (12-10)
2021.03.06.18:00MTK BudapestVáci NKSE35-32 (16-14)
2021.05.12.16:00Boglári Akadémia - SZISEÉrd28-26 (13-13)

14. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.11.04.18:00Váci NKSEFTC-Rail Cargo Hungaria25-29 (12-17)
2020.11.04.18:00Szombathelyi KKADKKA28-26 (17-11)
2021.02.24.16:00ÉrdSiófok KTC32-37 (14-19)
2021.02.27.16:00Békéscsabai ENKSEBoglári Akadémia - SZISE24-24 (12-12)
2021.02.28.18:00Alba Fehérvár KCMTK Budapest29-30 (17-15)
2021.02.28.18:00Mosonmagyaróvári KCDVSC Schaeffler24-28 (15-12)
2021.02.28.18:00Kisvárda Master GoodGyőri Audi ETO KC12-38 (5-15)

13. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.28.18:00ÉrdDKKA33-28 (17-13)
2020.11.22.17:00Békéscsabai ENKSESiófok KTC20-31 (11-14)
2021.01.08.18:00Alba Fehérvár KCSzombathelyi KKA35-22 (13-7)
2021.02.24.18:00Kisvárda Master GoodBoglári Akadémia - SZISE29-27 (15-14)
2021.02.24.18:00Váci NKSEDVSC Schaeffler32-28 (19-13)
2021.02.24.18:30MTK BudapestFTC-Rail Cargo Hungaria25-34 (12-20)
2021.02.24.18:30Mosonmagyaróvári KCGyőri Audi ETO KC20-33 (11-22)

12. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.14.18:15Győri Audi ETO KCVáci NKSE43-19 (20-11)
2021.01.06.18:00Siófok KTCKisvárda Master Good27-19 (11-9)
2021.02.14.18:00Boglári Akadémia - SZISEMosonmagyaróvári KC22-33 (14-15)
2021.02.19.18:00DVSC SchaefflerMTK Budapest29-29 (17-13)
2021.02.20.17:00DKKABékéscsabai ENKSE41-28 (23-14)
2021.02.20.18:00Szombathelyi KKAÉrd27-29 (12-18)
2021.03.31.18:00FTC-Rail Cargo HungariaAlba Fehérvár KC39-22 (17-12)

11. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.02.03.18:00Mosonmagyaróvári KCSiófok KTC30-25 (14-13)
2021.02.10.18:00Váci NKSEBoglári Akadémia - SZISE33-28 (19-16)
2021.02.10.18:30MTK BudapestGyőri Audi ETO KC23-40 (10-19)
2021.02.12.18:00Alba Fehérvár KCÉrd22-27 (12-10)
2021.02.13.18:00Kisvárda Master GoodDKKA28-26 (18-11)
2021.03.09.17:00Békéscsabai ENKSESzombathelyi KKA23-20 (11-10)
2021.04.28.16:00FTC-Rail Cargo HungariaDVSC Schaeffler31-29 (18-14)

10. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.17.16:00Siófok KTCVáci NKSE28-22 (14-13)
2021.02.03.18:00Győri Audi ETO KCFTC-Rail Cargo Hungaria33-27 (14-14)
2021.02.05.17:00DVSC SchaefflerAlba Fehérvár KC27-31 (18-15)
2021.02.05.18:00Boglári Akadémia - SZISEMTK Budapest29-34 (13-17)
2021.02.06.17:00DKKAMosonmagyaróvári KC29-34 (11-15)
2021.02.06.18:00Szombathelyi KKAKisvárda Master Good21-26 (8-11)
2021.03.24.16:00ÉrdBékéscsabai ENKSE33-30 (11-16)

09. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.14.19:15MTK BudapestSiófok KTC33-31 (16-15)
2021.01.27.18:00Alba Fehérvár KCBékéscsabai ENKSE35-28 (18-13)
2021.01.30.18:00FTC-Rail Cargo HungariaBoglári Akadémia - SZISE39-25 (22-13)
2021.01.30.18:00Kisvárda Master GoodÉrd21-22 (11-11)
2021.01.30.18:00Váci NKSEDKKA34-29 (16-18)
2021.01.31.18:00Mosonmagyaróvári KCSzombathelyi KKA37-26 (19-11)
2021.06.02.16:00DVSC SchaefflerGyőri Audi ETO KC??:?? (??:??)

08. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.09.17:00Békéscsabai ENKSEKisvárda Master Good24-32 (11-12)
2021.01.03.15:00Győri Audi ETO KCAlba Fehérvár KC44-21 (22-11)
2021.01.09.16:00Boglári Akadémia - SZISEDVSC Schaeffler25-35 (13-19)
2021.01.27.16:00ÉrdMosonmagyaróvári KC26-35 (14-18)
2021.01.27.16:00Szombathelyi KKAVáci NKSE30-33 (15-13)
2021.01.27.17:00DKKAMTK Budapest31-28 (15-18)
2021.02.27.18:00Siófok KTCFTC-Rail Cargo Hungaria20-38 (12-21)

07. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.26.18:00Váci NKSEÉrd33-20 (19-11)
2020.09.26.19:15MTK BudapestSzombathelyi KKA32-29 (16-15)
2020.09.27.15:00DVSC SchaefflerSiófok KTC30-25 (16-11)
2020.09.27.18:00Mosonmagyaróvári KCBékéscsabai ENKSE30-26 (15-15)
2021.01.20.18:00Győri Audi ETO KCBoglári Akadémia - SZISE43-27 (22-10)
2021.01.22.18:00Alba Fehérvár KCKisvárda Master Good25-27 (13-13)
2021.03.27.18:00FTC-Rail Cargo HungariaDKKA30-21 (15-11)

06. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.23.17:30DKKADVSC Schaeffler23-24 (11-11)
2020.09.23.18:00Siófok KTCGyőri Audi ETO KC21-30 (12-14)
2020.09.23.18:00ÉrdMTK Budapest28-33 (12-13)
2020.09.23.18:00Kisvárda Master GoodMosonmagyaróvári KC21-22 (13-10)
2020.09.24.18:00Boglári Akadémia - SZISEAlba Fehérvár KC34-24 (17-16)
2021.01.13.16:00FTC-Rail Cargo HungariaSzombathelyi KKA41-17 (18-12)
2021.01.13.18:00Békéscsabai ENKSEVáci NKSE25-39 (9-20)

05. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.18.18:00Boglári Akadémia - SZISESiófok KTC21-34 (13-18)
2020.09.19.17:30Váci NKSEKisvárda Master Good28-26 (15-16)
2020.09.19.18:00DVSC SchaefflerSzombathelyi KKA32-24 (12-15)
2020.09.20.18:00Alba Fehérvár KCMosonmagyaróvári KC27-31(15-16)
2021.01.06.16:00FTC-Rail Cargo HungariaÉrd35-18 (13-10)
2021.01.06.17:30Győri Audi ETO KCDKKA36-25 (22-12)
2021.01.09.17:15MTK BudapestBékéscsabai ENKSE35-28 (18-16)

04. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.15.18:00Siófok KTCAlba Fehérvár KC42-20 (20-14)
2020.09.16.17:00FTC-Rail Cargo HungariaBékéscsabai ENKSE37-18 (20-7)
2020.09.16.18:00DKKABoglári Akadémia - SZISE30-28 (14-10)
2020.09.16.18:00Szombathelyi KKAGyőri Audi ETO KC22-43 (10-24)
2020.09.16.18:00ÉrdDVSC Schaeffler24-31 (12-18)
2020.09.16.18:30Mosonmagyaróvári KCVáci NKSE28-27 (15-11)
2021.01.16.18:00Kisvárda Master GoodMTK Budapest32-33 (17-13)

03. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.01.18:00Győri Audi ETO KCÉrd35-17 (18-9)
2020.09.12.18:00MTK BudapestMosonmagyaróvári KC32-33 (18-18)
2020.09.12.18:00DVSC SchaefflerBékéscsabai ENKSE32-24 (18-10)
2020.09.12.18:00Boglári Akadémia - SZISESzombathelyi KKA29-31 (15-17)
2020.09.12.18:00Siófok KTCDKKA39-25 (20-12)
2020.09.13.18:00Alba Fehérvár KCVáci NKSE27-30 (13-14)
2021.01.02.15:00FTC-Rail Cargo HungariaKisvárda Master Good34-22 (14-11)

02. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.08.18:00Győri Audi ETO KCBékéscsabai ENKSEMegállapított végeredmény: 10-0
2020.09.09.18:00Szombathelyi KKASiófok KTC26-36 (12-16)
2020.09.09.18:00ÉrdBoglári Akadémia - SZISE35-28 (17-14)
2020.09.09.18:00Kisvárda Master GoodDVSC Schaeffler21-18 (13-9)
2020.09.09.18:00Váci NKSEMTK Budapest31-22 (16-11)
2020.09.09.18:30Mosonmagyaróvári KCFTC-Rail Cargo Hungaria19-29 (10-13)
2020.09.09.18:30Alba Fehérvár KCDKKA23-21 (10-12)

01. forduló 2020/2021. szezon

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.04.18:00DVSC SchaefflerMosonmagyaróvári KC30-31(15-14)
2020.09.04.18:00Győri Audi ETO KCKisvárda Master Good33-20 (18-8)
2020.09.04.18:00Boglári Akadémia - SZISEBékéscsabai ENKSE33-22 (21-12)
2020.09.04.18:00DKKASzombathelyi KKA24-23 (12-15)
2020.09.05.16:30FTC-Rail Cargo HungariaVáci NKSE32-19 (14-8)
2020.09.05.18:00MTK BudapestAlba Fehérvár KC35-28 (17-15)
2020.09.05.18:15Siófok KTCÉrd30-22 (14-10)

Hely
Csapat
M
Gy
D
V
LG
KG
GK
P
01.FTC-Rail Cargo Hungaria26250189259030250
02.Győri Audi ETO KC24230187450237246
03.Motherson-Mosonmagyaróvári KC2518077206734736
04.Siófok KC2616198037238033
05.Váci NKSE2616197697511633
06.DVSC Schaeffler2515197546856931
07.MTK Budapest2614210785805-2030
08.Kisvárda Master Good SE268216649715-6618
09.Dunaújvárosi KKA269017699774-7518
10.Alba Fehérvár KC267118676808-13215
11.Érd266218701828-12714
12.Boglári Akadémia-SZISE266119693815-12213
13.Szombathelyi KKA266119653813-16013
14.Békéscsabai ENKSE264220641825-18410
Jelmagyarázat: M - Lejátszott mérkőzések száma, Gy - Győzelem, D - Döntetlen, V - Vereség, LG - Lőtt gólok száma, KG - Kapott gólok száma, GK - Gólkülönbség, P - Szerzett bajnoki pontok száma

F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2020.09.04.P18:00Boglári Akadémia-SZISEBékéscsabai ENKSE
02.2020.09.08.K18:00Győri Audi ETO KCBékéscsabai ENKSE
03.2020.09.12.Szo18:00DVSC SchaefflerBékéscsabai ENKSE
04.2020.09.16.Sze17:00Békéscsabai ENKSEFTC-Rail Cargo Hungária
07.2020.09.27.V18:00Mosonmagyaróvári KCBékéscsabai ENKSE
08.2020.10.09.P17:00Békéscsabai ENKSEKisvárda Master Good SE
13.2020.11.21.Szo17:00Békéscsabai ENKSESiófok KC
20.2020.12.30.Sze17:00Békéscsabai ENKSEMosonmagyaróvári KC
05.2021.01.09.Szo17:15MTK BudapestBékéscsabai ENKSE
06.2021.01.13.Sze18:00Békéscsabai ENKSEVáci NKSE
09.2021.01.27.Sze18:00Alba Fehérvár KCBékéscsabai ENKSE
12.2021.02.20.Szo17:00Dunaújvárosi KKABékéscsabai ENKSE
14.2021.02.27.Szo16:00Békéscsabai ENKSEBoglári Akadémia-SZISE
15.2021.03.02.K16:00Békéscsabai ENKSEGyőri Audi ETO KC
11.2021.03.09.K17:00Békéscsabai ENKSESzombathelyi KKA
10.2021.03.24.Sze16:00ÉrdBékéscsabai ENKSE
16.2021.03.27.Szo16:00Békéscsabai ENKSEDVSC Schaeffler
17.2021.04.03.Szo18:00Békéscsabai ENKSEFTC-Rail Cargo Hungária
18.2021.04.07.Sze16:00Békéscsabai ENKSEMTK Budapest
19.2021.04.24.Szo18:00Váci NKSEBékéscsabai ENKSE
20.2021.04.30.P18:00Kisvárda Master Good SEBékéscsabai ENKSE
21.2021.05.07.P18:00Békéscsabai ENKSEAlba Fehérvár KC
22.2021.05.16.V18:00Békéscsabai ENKSEÉrd
23.2021.05.22.Szo16:00Szombathelyi KKABékéscsabai ENKSE
24.2021.05.26.Sze18:00Békéscsabai ENKSEDunaújvárosi KKA
25.2021.05.29.Szo18:00Siófok KCBékéscsabai ENKSE