Csepel DSE – EUbility Group-Békéscsabai ENKSE

csepel_dse_150spacerbenkse_150

NB I/B női felnőtt-Kelet 15. forduló

21-34 (6-19)

A BELÉPÉS 18 ÉVEN FELÜLIEKNEK CSAK VÉDETTSÉGI IGAZOLVÁNNYAL, VAGY AZ AZT HELYETTESÍTŐ EESZT APPLIKÁCIÓVAL LEHETSÉGES!

Időpont: 2022. január 29. (szombat) 16:00 óra

Helyszín: Laurencz László Sportcsarnok

Cím: 1214 Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8.

Játékvezetők: Babidorics Bence, Reszegi Csaba Miklós

Versenybírók: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor

Csepel: Kanyik Boroka (0), Kaffka Eszter (0), Kajdácsi Kinga (12), Kiss Gabriella (1), Szabó Réka (0), Pallagi Rebeka (1), Pereznyák Anna (0), Szalai Kyra (0), Friedman Luca (1), Rippel Tamara (0), Kemenczik Martina (2), Kerner Tünde (0), Potondi Diána (1), Vukmann Viktória (0), Biszák Aletta (2), Csiki Janka (1).
Vezetőedző: Varga Márta.

Békéscsaba: Andróczki Flóra (1), Giricz Laura Gerda (1), Szögi Tímea (0), Iván Emese (5), Vámosi Panna (5), Gyimesi Kitti (0), Csizmadia Fanni Klára (0), Mayer Szabina (5), Kukely Anna (2), Kukely Klára (4), Török Fanni (3), Szabó Dóra (0), Karacs Jázmin (1), Borbély Márta (6), Bencsik Bojána (1).
Vezetőedző: Papp Bálint.

sargalap Sárga lap: Kukely Klára (1).

http://elorenkse.hu/site/wp-content/uploads/2016/09/ora.png Kiállítások: Rippel Tamara (2. perc), Potondi Diána  (2. perc), Giricz Laura Gerda (2. perc), Szögi Tímea (2. perc), Gyimesi Kitti (2. perc), Török Fanni (4. perc), Bencsik Bojána (2. perc).

http://elorenkse.hu/site/wp-content/uploads/2016/09/gol.png Hétméteresek: Kajdácsi Kinga (2/2), Kemenczik Martina (1/1), Kukely Anna (1/1).

Jól kezdett a csabai együttes, a 3. percben már 4–0-ra vezetett. A folytatásban is a vendégek diktálták a tempót, a 8. percben 7–2 es csabai előnyt mutatott az eredményjelző. A fővárosiak legjobbjuk, Kajdácsi Kinga góljaival próbáltak zárkózni, a 11. percben 4–8 volt az állás. Erősített a lila-fehér alakulat, és a 18. percben már nyolc góllal, 13–5-re vezetett. A listavezető Előre NKSE a 22. percben tízgólos előnyre tett szert (5–15). A félidő hajrája is a csabaiaké volt, a 27. percben 17–5-re vezettek a vendégek. A csepeliek 13 perces gól szünet után találtak a lila-fehérek kapujába a 28. percben, ehhez kellett Szabó Dóra remek kapusteljesítménye is, aki ötven százalékosan védett.

Csepel DSE - EUbility Group-Békéscsabai ENKSE

Szünet után Csizmadia Fanni állt a vendégek kapujába. Felváltva estek a gólok, a 33. percben 20–8-as csabai előnyt mutatott az eredményjelző. A cserejátékosok is lehetőséget kaptak a lila-fehéreknél, akik tartani tudták a jelentős különbséget. A 41. percben a hazaiak edzője Varga Márta időt kért 13 gólos csabai vezetésnél. A sereghajtó becsületesen küzdött, de nem tudott közelebb kerülni a jól játszó, képzettebb játékosokat szerepeltető listavezetőhöz. A Csepel Kajdácsi góljaival zárkózott, aki az 54. percben már a tizenkettedik találatát érte el (20–30). A hajrában megőrízte jelentős előnyét a csabai alakulat, amely teljesen megérdemelten győzött 13 góllal a sereghajtó otthonában.

Papp Bálint: – Elégedett voltam a látottakkal. Mindenkinek lehetőséget tudtam adni, így a meccsterhelés megfelelő volt a játékosoknak, és a különböző formációkat tudtuk gyakorolni.