I. Szabó Károly emléktorna eredmények

I. Szabó Károly felnőtt női kézilabda emléktorna végeredménye

1. hely: Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia

2. hely: Alba Fehérvár KC

3. hely: Kisvárda Master Good SE

4. hely: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - felnőtt

A torna legjobb játékosa: Szalai Babett (DKKA). A torna legjobb kapusa: Wéniger Alexa. A torna gólkirálya: Borbély Márta (Békéscsabai ENKSE). A legjobb hazai játékos:Gyimesi Kitti.

line

I. Szabó Károly serdülő női kézilabda emléktorna végeredménye

1. hely: Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia 

2. hely: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

3. hely: Kisvárda Master Good SE

4. hely: Alba Fehérvár KC

EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - serdülő

A torna legjobb játékosa: Kochan Katharyna (Kisvárda). A torna legjobb kapusa: Petrovszki Nikolett (ENKSE). A torna gólkirálya: Szabó Aida (DKKA). A legjobb hazai játékos: Károlyi Noémi (ENKSE).

line

I. Szabó Károly ifjúsági női kézilabda emléktorna végeredménye

1. hely: Alba Fehérvár KC

2. hely: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

3. hely: Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia 

4. hely: Kisvárda Master Good SE

EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - ifjúsági

A torna legjobb játékosa: Havanka Anna (Kisvárda). A torna legjobb kapusa: Madera-Domokos Claudia Esther (ENKSE). A torna gólkirálya: Fenynets Katheryna (Kisvárda). A legjobb hazai játékos: Baráth Berta (ENKSE)

line

Dátum
Időpont
Hazai
-
Vendég
Eredmény
Korcsoport
Helyszín
2021.08.20.14:30DKKA-Alba Fehérvár FC38-21 (20-10)SerdülőKazinczy Ferenc Általános Iskola
2021.08.20.14:30Kisvárda Master Good SE-Békéscsabai ENKSE31-23 (16-12)IfjúságiEvangélikus Gimnázium
2021.08.20.16:00Kisvárda Master Good SE-DKKA24-26 (12-16)FelnőttVárosi Sportcsarnok
2021.08.20.16:00Kisvárda Master Good SE-Békéscsabai ENKSE25-33 (15-18)SerdülőKazinczy Ferenc Általános Iskola
2021.08.20.16:00DKKA-Alba Fehérvár KC30-33 (14-14)IfjúságiEvangélikus Gimnázium
2021.08.20.18:00Békéscsabai ENKSE-Alba Fehérvár KC20-21 (13-9)FelnőttVárosi Sportcsarnok
2021.08.21.09:00Békéscsabai ENKSE-DKKA21-21 (8-12)SerdülőKazinczy Ferenc Általános Iskola
2021.08.21.09:00Kisvárda Master Good SE-Alba Fehérvár KC22-30 (10-15)IfjúságiEvangélikus Gimnázium
2021.08.21.10:00Kisvárda Master Good SE-Békéscsabai ENKSE25-26 (13-14)FelnőttVárosi Sportcsarnok
2021.08.21.10:30Kisvárda Master Good SE-Alba Fehérvár KC30-27 (14-12)SerdülőKazinczy Ferenc Általános Iskola
2021.08.21.10:30Békéscsabai ENKSE-DKKA29-32 (13-14)IfjúságiEvangélikus Gimnázium
2021.08.21.12:00DKKA-Alba Fehérvár KC29-23 (11-10)FelnőttVárosi Sportcsarnok
2021.08.21.14:00Békéscsabai ENKSE-Alba Fehérvár KC30-15 (16-6)SerdülőKazinczy Ferenc Általános Iskola
2021.08.21.14:00Kisvárda Master Good SE-DKKA24-23 (10-10)IfjúságiEvangélikus Gimnázium
2021.08.21.15:30Kisvárda Master Good SE-DKKA25-36 (12-20)SerdülőKazinczy Ferenc Általános Iskola
2021.08.21.15:30Békéscsabai ENKSE-Alba Fehérvár KC27-26 (13-12)IfjúságiEvangélikus Gimnázium