Tempo KSE – EUbility Group-Békéscsabai ENKSE

tempo_kse_150spacerbenkse_150

NB I/B női felnőtt-Kelet 5. forduló

17-31 (8-17)

A BELÉPÉS 18 ÉVEN FELÜLIEKNEK CSAK VÉDETTSÉGI IGAZOLVÁNNYAL, VAGY AZ AZT HELYETTESÍTŐ EESZT APPLIKÁCIÓVAL LEHETSÉGES!

Időpont: 2021. október 16. (szombat) 18:00 óra

Helyszín: Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ

Cím: 2360 Gyál, Ady Endre u. 22.

Játékvezetők: Hajdu Tamás, Halász András

Versenybírók: Ihász István, Ihász Bálint Barnabás

Gyál: Bártfay Enikő (3),  Szijártó Helga (1), Pastoreková Edina (1), Fundák Annamária (0), Sári Júlia (1), Tóth Nikolett (0), Benus Tímea (0), Szalai Zsuzsanna (3), Petrovszki Katalin (3), Hegedüs Dorottya (2), Vereszky Dorka (1), Fodor Noémi (1), Fritz Noémi (0), Blazsek Alexandra Tímea (1), Zente Edina Anna (0).
Vezetőedző: Nádasdi Máté László

Békéscsaba: Andróczki Flóra (5), Giricz Laura Gerda (3), Szögi Tímea (1), Iván Emese (0), Gyimesi Kitti (3), Bucsi Lili (0), Csizmadia Fanni Klára (0), Mayer Szabina (5), Kukely Anna (4), Gyenes Imola (1), Kukely Klára (3), Török Fanni (2), Szabó Dóra (0), Zsemberi Zóra (1), Karacs Jázmin (2), Bencsik Bojána (1).
Vezetőedző: Papp Bálint.

sargalap Sárga lap: Török Fanni (1).

http://elorenkse.hu/site/wp-content/uploads/2016/09/ora.png Kiállítások: Giricz Laura Gerda (4. perc), Szögi Tímea (4. perc), Kukely Anna (2. perc), Török Fanni (2. perc), Karacs Jázmin (2. perc).

http://elorenkse.hu/site/wp-content/uploads/2016/09/gol.png Hétméteresek: Bártfay Enikő (1/2), Sári Júlia (1/1),  Hegedüs Dorottya (0/2), Szögi Tímea (1/1), Bucsi Lili (0/1), Kukely Anna (2/3).

Magabiztos győzelem idegenben.

A vendég Békéscsaba kezdett jobban és a 8. percben már öt góllal vezetett. A lila-fehérek határozottan védekeztek, támadásban pedig rendre góllal zárták akcióikat. A 15. percben 3-9-es csabai előnyt mutatott az eredményjelző. A félidő hajrájában a vendégek fokozatosan húztak el, és a szünetre kilencgólos vezetéssel mentek.

Tempo KSE - EUbility Group-Békéscsabai ENKSE

Fordulás után is a békéscsabaiak irányították a játékot, a két kapus többször is bravúrral védett. A cserejátékosok is pályára léptek, akik tartották a két csapat közötti különbséget (45. p.: 13–22). A találkozó hajrájában tizenkét gólra növelte előnyét az Előre NKSE (55. p.: 15–27), amit a lefújásig még két góllal megtoldott, így végül fölényesen 14 góllal nyertek a lila-fehérek és továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezetik a tabellát.

Papp Bálint: – A csapat betartotta a taktikai utasításokat, jól védekezett és a kapusteljesítmény is jó volt, így teljesen megérdemelten nyerte a találkozót.